Неділя, 14 Серпень 2022


Нинішній голова Рівненської облради, представник ВО «Батьківщина» Микола Драганчук мабуть обслуговує корпоративні інтереси підприємства «Родина», яке належить очільнику обласного осередку цієї політичної сили Миколі Кучеруку, а тому відтягує час свої відставки з посади, незважаючи на те, що не користується підтримкою депутатського корпусу.

Таку думку висловив член ради Рівненської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Андрій Андрощук. 

Він нагадав, що під час останньої сесії облради, на початку грудня минулого року практично усі фракції не підтримали звіт Миколи Драганчука про діяльність на посаді голови обласної ради. Що є вагомою підставою для звільнення його з посади.

«Я так розумію, що відпочинок Драганчука в Трускавці набагато важливіший, аніж розгляд соціальних питань, важливих для Рівненщини та її мешканців, які обласна адміністрація пропонує на розгляд позачергової сесії», - зазначив Андрій Андрощук.

Представник БПП зауважив, що незважаючи на неодноразові заяви Миколи Драганчука про те, що він не буде намагатися втриматися в кріслі керівника облради, якщо так вирішать депутати, його «термінова» відпустка та призначення ним сесії аж на 16 березня свідчать про протилежне.

«Ні для кого не секрет, що Драганчук є несамостійним в прийнятті своїх рішень на посаді голови облради, а повністю залежить від свого «шефа» Миколи Кучерука. Маючи колосальну недовіру обласних депутатів і не в спромозі нормально організувати їх роботу, він має бути звільнений з посади. І триматися за посаду як воша кожуха – в даному випадку, це як мінімум неетично», - наголосив Андрій Андрощук.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.