Неділя, 14 Серпень 2022


Як стало відомо «Рівненським новинам» найближчим часом в Рівненському міському суді має відбутися судове засідання в справі про адміністративне правопорушення щодо рівненського підприємця, засновника інтернет-сайту «4 влада» Володимира Торбіча. Його звинувачують за статтею 184 КУпАП в неналежному виконанні батьківських обов’язків. 

Зважаючи на те, що у справі фігурує малолітня дитина, з етичних норм ми не станемо розголошувати подробиць справи. 

Однак, дивує те, що Володимир Торбіч, як людина яка завжди виступала за публічність та начебто «справедливість» намагався приховати цей факт. Адже, в одній із «таємних груп» в мережі Фейсбук для обмеженого кола осіб підприємець виклав свою версію протистояння із відділом ювенальної поліції, що скоріше схоже на намагання виправдатися, аніж на сподівання чесного та справедливого розгляду цієї справи. 

Сам же Володимир Торбіч вважає цю справу сфабрикованою, хоча й визнає, що наразі належних доказів цьому в нього немає. 

«Я не хотів писати про цю справу доки не зможу всі свої слова підкріпити документальними доказами. Також хочу з’ясувати всі обставини справи і причини виникнення такої ситуації. Адже скептики цілком слушно скажуть, що батько природно захищатиме свою дитину. А тому мої слова без доказів мало важать…», - зазначає Володимир Торбіч.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.