Вівторок, 26 Січень 2021


Люстрація - це впершу чергу спроба відновити справедливість. Ті, хто сумлінно і регулярно сплачують за вивезення сміття, не повинні платити за інших.

Проте така ситуація регулярно складається в комунальній галузі: хронічних неплатників просто не помічають, як результат - їхні борги просто перекладають на плечі тих, хто чесно і вчасно сплачує всі рахунки, постійно збільшуючи тарифи на комунальні послуги.

Компанія “Санком-Рівне” досі не підвищила тарифів на свої послуги, в той час, як вже подорожчали електроенергія, газ, вода, тепло…

Сьогодні подорожчання послуги з вивезення сміття напряму залежить від рівнян. Тож компанія “Санком-Рівне” продовжує процес ЛЮСТРАЦІЇ, щоб сусіди розуміли та знали відповідальних за неякісний вивіз сміття та через кого вони будуть змушені платити більше.

“Санком-Рівне” знаходиться в непростих економічних умовах, підвищилися ціни на пальне, зі зміною курсу долара подорожчали запчастини, через виверти Верховної Ради зупинено сміттєпереробний завод.

І все ж ми віримо, що за підтримки громадськості нам вдасться обійтись без підвищення тарифів на вивезення побутових відходів.

Інформацію про боржників у кожному будинку громадяни отримають  разом з рахунками за вивіз сміття!

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.