Неділя, 20 Вересень 2020


7 серпня «Центр економії ресурсів» ВОГО «Фундація Розвитку Громад» за підтримки адміністрації готельно-ресторанного комплексу «СОФІЯ» вирушає до м. Рівне, де буде проведено вже п’ятий навчально-практичний тренінг з циклу «Енергозберігаючі технології природи» на тему «Енергія сонця: як готелям та ресторанам економити на гарячій воді та опаленні».

«Ми вирушаємо у місто Рівне, аби поділитися досвідом впровадження енергозберігаючих технологій.. В наш час, коли гаряча вода стає розкішшю, представникам готельно-ресторанного бізнесу дуже важливо знати про альтернативні джерела енергії, про можливості, які нам надає енергія сонця, аби економити і підтримувати свій бізнес і робити його краще» –  говорить голова Волинської обласної громадської організації «Фундація розвитку громад» Роман Михальчук. 

На тренінг запрошуються представники влади та місцевого самоврядування, власники готельно-ресторанного бізнесу, власники садиб (зелений туризм), представники ГО та ЗМІ.

Тренінг відбудеться за адресою: Рівненський район, с. Велика Омеляна, вул. Дубнівська 4а, готельно-ресторанний комплекс «Софія» о 11.00. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.