Понеділок, 06 Грудень 2021


7 серпня 2014 року в приміщенні Рівненської ОДА у форматі відеоконференції відбувся семінар з питань інвестиційної діяльності. 

Участь у заході прийняли участь директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Ігор Тимошенко, директор Рівненського регіонального центру з інвестицій та розвитку Олександр Осовець, директор Агенції «ІнвестІнРівне» Дмитро Янушевський  та робочі групи міст і районів області з питань залучення інвестицій.  

Захід відбувся з метою покращення роботи по збору інвестиційних пропозицій містами і районами області. Чим більша кількість і якість інвестиційних пропозицій – земельних ділянок, майнових комплексів, проектів для вкладення коштів інвесторів – тим вищі шанси на прихід конкретних інвесторів.

За словами директора Рівненського регіонального центру з інвестицій та розвитку (www.rivneinvest.org) Олександра Осовця, такий формат проведення заходу дозволяє ефективно використовувати робочий час на місцях та оперативно узгоджувати питання залучення інвестицій.
 
В подальших планах представників обласної робочої групи з питань залучення інвестицій - здійснювати виїзди в міста та райони області з метою вивчення найбільш привабливих інвестиційних пропозицій.

Також Держінвестпроектом України планується встановлення обладнання для відеоконференції з метою проведення віртуальних інвестиційних місій, що полегшить комунікацію з представниками потенційних інвесторів та ініціаторами інвестиційних проектів.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.