Субота, 23 Січень 2021


Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов звернувся до органів місцевого самоврядування Рівненщини щодо маркування товарів російського походження. Очільник Рівненщини пропонує обговорити та прийняти позитивне рішення з цього питання.

У листі йдеться, що маркування товарів російського походження є одним із заходів впливу з метою підтримки Українського народу та забезпечення інформаційної безпеки. Також зазначено, що бойкот російським товарам уже запроваджено у Львівській, Черкаській, Полтавській, Івано-Франківській областях.

«Товаром російського походження вважати товар, вироблений, розфасований, зібраний, вирощений на території Російської Федерації, чи товар, виробником якого є громадянин Російської Федерації чи юридична особа, зареєстрована у Російській Федерації», – зазначено в документі.

Суб’єкти господарювання на території міст, що здійснюють гуртову, роздрібну торгівельну діяльність мають забезпечити спеціальне помітне маркування товарів російського походження позначкою «Товари з Російської Федерації» з нанесенням зображення прапора Російської Федерації (з окремим нанесенням зображення прапора Російської Федерації на цінники товарів російського походження) та їх розміщення на окремих полицях.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.