Вівторок, 26 Січень 2021


14 серпня 2014 року Рівнерада прийняла рішення про обов’язкове маркування російських товарів.

Нажаль, рівненські рекламісти, котрі через різноманітні схеми і продажність керівників Управління ЖКГ Рівного, що понаставляли біг-борди де треба і не треба, – бачили національні інтереси десь.

Тепер у Рівному повивішували рекламу, де банк росіян-окупантів, – буде збирати гроші від довірливих рівнян.

“Підготовлене відповідне звернення від “Час-Дій” до місцевої влади в особі міського голови і його заступника про негайне зняття проросійських біг-бордів (встановлює біг-борди виконком і контролює УЖКГ). А то виходить, що приймають на сесії рішення – лише для популізму. Якщо ця реклама не буде знята, ми застосуємо акції прямої дії. Варто зазначити, що виконком за тиждень часу так  і не спромігся навіть виставити на офіційний сайт міста  рішення про маркування російської продукції”, – повідомив директор ГО “Час-Дій” Олександр Лащук.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.