Субота, 16 Січень 2021


21 серпня 2014 року о 15:00 в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація виставки, оголошення та нагородження переможців Третього Кубку Рівного з фотомистецтва. 

Події останніх місяців в Україні сколихнули громадськість усього світу. Зовнішня агресія, внутрішні чвари політиків, воєнні дії та непорозуміння на півдні та сході країни … Що буде далі? Ми не хочемо війни, ми прагнемо Миру, ми хочемо достатку та достойного рівня життя. Ми за єдину Україну! Митці нашого краю, держави, усього світу засобами фотомистецтва докладають до цього всі свої зусилля. Фотографія — це документ епохи, миттєвість, яка фіксує та відображає реальність. Саме  така особливість відрізняє її від інших видів візуальних мистецтв ось уже 175 років. Як і що фіксують фотомитці ми побачимо на виставці.

У програмі співачка Рівненського МБК Іванна Місюк та виконавець авторської пісні Христина Панасюк, спілкування з фотомайстрами,  благодійна виставка-продаж книг видавництва “У фарватері істин” про Рівне та Волинський край, благодійний лот декоративної скульптури Леоніда Гринбокого “Сонячний ангел”.

Вторговані кошти спільно з групою волонтерів «Допомога армії – Рівне» будуть витрачені на закупівлю амуніції для рівненських військових. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.