Вівторок, 19 Січень 2021


Компанія «Сталь-М» перестає постачати та використовувати у своєму виробництві замки, фурнітуру та інші комплектуючі російського виробництва. Таке рішення керівництво компанії ухвалило в знак протесту проти агресивних дій Російської Федерації на сході України.

- Переконаний, що такий ласий ринок збуту, як Україна, російський агресор має втратити. Адже нелогічно, коли Україна вимагає санкцій проти Росії від усього світу, а сама продовжує співпрацювати з агресором. Тому я виступив з ініціативою і радий, що працівники компанії мене підтримали. А відтак ми відмовляємося від поставок російських матеріалів та комплектуючих для виробництва нашої продукції, - розповів керівник компанії Олексій Муляренко.

Олексій Муляренко зазначив, що таке рішення для керівництва заводу давалося нелегко, адже купувати комплектуючі в Євросоюзі значно дорожче. Однак він переконаний, що компанія має піти на такий крок та проявити окрім бізнес-інтересів, ще й своє патріотичне налаштування.

- Я розумію, що відмова від дешевих російських комплектуючих призведе до зменшення прибутків компанії. Адже європейські аналоги є дорожчими. Але глибоко переконаний, що ми зможемо це пройти та пережити. Бо ж не все вимірюється грошима, є ще поняття солідарності, братерства та любові до своєї країни, - наголосив Олексій Муляренко.

На завершення Олексій Муляренко звернувся до усіх підприємців області підтримати його ініціативу та, по можливості, відмовлятися від співпраці з представниками країни-агресора, якою, на думку Олексія Віталійовича, без сумніву є Російська Федерація.

Окремо нагадуємо, що в компанії «Сталь-М» і надалі продовжує перераховувати 5% від вартості кожних проданих дверей у фонд підтримки української армії.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.