П'ятниця, 23 Жовтень 2020


Громадські активісти Рівного підняли питання щодо існуючої несправедливості в оплаті за вивезення сміття. На їх думку, вона полягає в тому, що одним, щоб викинути відходи необхідно йти на вулицю до смітників, інші ж –можуть це зробити не виходячи з будинку, викинувши сміття в сміттєпровід. Та сплачують за послугу з вивезення побутових відходів однаково.

Тому ТзОВ «Санком-Рівне» піднімає питання необхідності диференциалізації в оплаті за послуги між тими, хто живе в багатоповерхівках, і має ще не заварені сміттєкамери, та тими, хто викидає сміття в окремо стоячі контейнера.

- Фактично мешканцям, які проживають у будинках із сміттєкамерами, не потрібно носити сміття до контейнерів, які можуть знаходитись за 50 чи 100 м від будинку. А сплачують вони за послугу стільки ж, як ті, хто викидає побутові відходи в сміттєві баки. Саме в цьому вбачається несправедливість. Тому, ми подаємо розрахунок економічно обґрунтованих витрат, для будинків обладнаних сміттепроовадами. Адже вибирати сміттєкамери, значно складніше і собівартість такої послуги відповідно вища. Відтак, найближчім часом потрібно очікувати підняття тарифу, як мінімум в двічі, для тих споживачів, які проживають в будинках з сміттєпроводами…  Крім того, хочемо повідомити, що ми готові заварити сміттєкамери у будинках, якщо таке рішення підтримає більшістю мешканців. Тобто, ми даємо споживачам вибір – викидати сміття у сміттєкамери та платити за це більше, або ж  користуватися контейнерами, - зазначив директор ТзОВ «Санком-Рівне» Святослав Євтушенко.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.