Середа, 30 Вересень 2020


Позицію обласної ради озвучив заступник голови облради Степан Павлюк під час засідання колегії управління культури і туризму облдержадміністрації, яке відбулось вчора, 3 вересня під головуванням начальника управління Ярослава Мельника.

Одним із питань, яке було внесене до порядку денного засідання колегії управління культури і туризму облдержадміністрації, було питання створення в Рівному художнього музею.

Виступаючи із зазначеного питання, Степан Іванович відмітив наступне: обласна рада підтримувала та надалі підтримуватиме ідею створення в Рівному обласного художнього музею. Більше того, для практичної реалізації цієї ідеї запропоновано приміщення по вул..Толстого, 20, яке належить до обласної комунальної власності і яке вже облаштоване та не потребує ремонту. Площа цього приміщення складає 400 кв.м., та й місцезнаходження зручне – поблизу обласного Краєзнавчого музею, тобто в так званому культурному центрі міста.

Стосовно передачі приміщення по вул..Драгоманова, 9 для художнього музею – то на сьогодні це не належить до компетенції обласної ради, адже приміщення належить до міської комунальної власності. Більше того, юридично передати приміщення для музею не є можливим, адже підписаний договір передачі в позику на 49 років Апеляційному суду. Цей договір є чинним і сторони – міська рада та Апеляційний суд - його не розірвали. Тож у правовому полі, наголосив заступник голови облради, перспективи створення художнього музею у цьому приміщенні в найближчі десятиліття нема.

Довідково: Як відомо, приміщення по вул..Драгоманова, 9 потребує капітального ремонту. Відповідно до проектно-кошторисної документації, його вартість складає понад 8.5 млн.грн. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.