Неділя, 18 Квітень 2021


У середу, 24 вересня 2014 о 16.30 в актовій залі обласної наукової бібліотеки за адресою: м. Рівне, вул. Короленка, 5 відбудеться прес-конференція за участі волонтерів, які щойно повернулись з місць проведення бойових дій. 

Волонтери готові поділитись тим, що побачили, дати свідчення того, що на сході й надалі продовжуються бойові дії і тому є неприйнятним «охолодження» серед громади міста в питанні допомоги та підтримки військових.

Це ті волонтери, які були в найнебезпечніших місцях нашої країни - декілька із пунктів їх перебування: міста Щастя, Рубіжне, Красний Лиман, Краматорськ.

Вони з дозволу командування сектору, їхали у військовій колоні із супроводом на передову, вони знають, що таке нічний артобстріл, команда «повітря»… враженнями про польову кухню також готові поділитись.

Журналісти матимуть змогу поспілкуватись із волонтерами, які в  понеділок 22.09.2014 повернулись зі сходу, де передавали автомобіль для бійців 128 бригади, продукти, медикаменти, речі для спецпідрозділу західного управління.

З часу оголошення перемир’я волонтери стикнутись із ситуацією заперечення бойових дій на сході країни зі сторони населення, безпідставності закликів до допомоги.

Метою волонтерів є донесення до громади міста та області неприйнятність ситуації «охолодження» у справі допомоги військовим, активізація у продовженні допомоги учасникам бойових дій. Нагальним є питання забезпечення теплими речами. 

Серед волонтерів – афганці, майданівці, власне люди, які продовжують активно підтримувати наших бійців.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.