Вівторок, 09 Серпень 2022


Звернення Рівненської міської ради щодо врегулювання законодавства, яке б дозволило працювати сміттєпереробному заводу, розглядатиме Кабінет Міністрів України. Відповідна відповідь на це звернення надійшла від заступника Глави Адміністрації Президента України Д. Шимківа.

Нагадаємо, під час засідання сесії Рівнеради 4 вересня, депутати прийняли звернення до Кабінету Міністрів України, Голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України про відновлення роботи сміттєпереробного заводу.

Як розповів директор ТзОВ «Санком-Рівне» Святослав Євтушенко, наразі звернення до керівництва країни з вимогою відновити роботу сміттєпереробного заводу прийняли Рівненська міська рада, а також Березнівська, Демидівська, Здолбунівська, Сарненська та Рівненська районні ради.

- Радує те, що після низки звернень від керівництва країни є хоч якась реакція. Надіємося, що нас нарешті почули і відповідне законодавство найближчим часом таки буде прийняте. Адже зараз відновлення роботи рівненського заводу з переробки побутових відходів – це вихід із ситуації, яка склалася. Ні для кого не секрет, що в Україні – режим економії газу. А завод може виробляти альтернативне паливо, яке фактично є його замінником. Не розумію, чому в такій ситуації наші можновладці нічого не роблять для того, щоб законодавство, яке б дозволило працювати сміттєпереробним підприємствам, було прийняте, - каже Святослав Євтушенко.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.