Вівторок, 26 Січень 2021


Сьогодні, 14 січня, в день святого Василя Великого, у Рівному вшанували пам'ять українського політика Василя Червонія та помолились за душі загиблих героїв Небесної Сотні.

Свою громадсько-політичну діяльність він розпочав у 1988 році. Створив перший на Рівненщині осередок Товариства української мови та Народного Руху України.  Рівняни довіряли йому, та обирали народним депутатом чотири рази. Був депутатом Рівненської обласної ради 1 та 6 скликань. Також одним з ініціаторів будівництва Свято-Покровського кафедрального собору (м. Рівне). Член Вищої церковної ради УПЦ Київського Патріархату.

«Сьогодні піднесення поєднується з сумом за нашим загиблим побратимом Василем Червонієм. В 2009 році  зупинилось серце великого патріота. Василь був великий своїми трудами, молитвою, великим своєю любов'ю  до України, української землі, українського побожного народу та церкви української православної.  Апостол Павло писав :«Боротьбою доброю я боровся, життя скінчив і віру зберіг». Всі ці слова сто відсотків підходять Василю Червонію. Він понад усе  хотів щоб Україна була не просто незалежна не лише декларативно, на словах, а незалежною була дійсно: своїм життям, самостійністю, церквою своєю, економікою своєю, політикою. Зберіг він віру в Бога і нашу неньку Україну, - сказав на панахиді отець Сергій (Лучанін)».

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.