Неділя, 07 Березень 2021


Бібліотечні працівники Рівненщини активно розробляють нові сервіси для мешканців та гостей міста. Серед нових пропозицій – проект «Живе краєзнавство», який передбачає ознайомлення широкого загалу з історичним минулим нашого краю. Нещодавно в рамках цього проекту відбулась екскурсія «Сакральна архітектура центральної частини міста Рівне» для людей переселених до Рівненської області, внаслідок збройного конфлікту на сході України.

Екскурсанти дізнались про будівництво та архітектуру найбільш визначних пам’яток історичного центру міста: Свято-Воскресенського кафедрального собору, Рівненської єпархії, Духовної семінарії та рівненської святині – колони Божої Матері. Також слухачі переглянули комплект листівок рівненського фотохудожника Олександра Харвата «Рівне на межі тисячоліть». Архівні та сучасні світлини розповіли про архітектурні пам’ятки, датовані кінцем ХІХ початком ХХ століть поруч із сучасними фото тих самих місць. Тож, екскурсанти порівняли, як змінилось архітектурне обличчя Рівного за останнє століття.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.