Четвер, 28 Січень 2021


Рівняни не хочуть, щоб кримінальні гроші і корупційні зв’язки вирішували долю рідного міста, так вважає депутат Рівненської міської ради Олександр Лащук. Про це він повідомив у своєму акаунті на Фейсбуці.

"На наступних місцевих виборах різні клани пройдисвітів будуть вести кампанію за отримання бонуса у вигляді подальшого пограбування обласного центру, а саме всіх наявних ресурсів міста Рівне. Вважаю, що найбільшої шкоди для нашого міста може принести зав’язка нинішнього міського голови Володимира Хомка та ставленика мажорів з «народного фронту» - Дмитра Якимця.

Популізм деяких політиків у Рівному переходить всі межі. Громадські контролери, насправді витрачають шаленні кошти на рекламу, роблячи примітивний піар на проблемах рівнян, хоча суті проблем не вирішують і насправді не зачіпаючи серйозних і впливових людей, котрі і створюють проблеми для рівнян і грабують місто.

Підозрюю, що сарненський депутат Дмитро Якимець, який позиціонує себе як борець із владою, насправді працює у змові з мером Рівного Володимиром Хомком. Більше того, картина боротьби цих двох людей не що більше, ніж продуманий план кожному з них зайняти свої позиції у місті та отримати девіденти. Невже мало нардепам-фронтовикам розкраденої землі у громади на вул. Макарова – Пржевальського?

Так, пройдисвіти, котрі дуже хочуть прийти і втриматись при владі, наростити свій вплив, ніби то, вирішують проблеми рівнян. Використовують плани робіт на поточний рік, і після того як комунальники зроблять точково певні роботи, - розповідають, що це заслуга так званих «громадських контролерів». Так і поступають і деякі наближені до міського голови депутати.

Коли десь протікав дах, тільки дійшла черга його ремонтувати, підключили «громадські контролери» і вдало використали отриману інформацію.

Хай рівняни запитають у сарненського активіста, що конкретно він зробив, хай він покаже, кому чим допоміг на ділі, а не лише популістичними виступами. І тоді можна буде реально оцінити його за вчинки, а не гучні нічим не підтверджені слова. Думаю, такий цинічний обман мешканців міста не припустимий і хтось має розкрити рівнянам очі на те, що насправді відбувається.

Геть з Рівного Хомка-Якимця. Рівне переможе!" - повідомив Олександр Лащук.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.