П'ятниця, 26 Лютий 2021


12 лютого об 11 годині біля постаменту, що по вул. Соборна 16, відбудеться вшанування 70-ї річниці загибелі провідника на Північно-Західно-Українських Землях, командира УПА-Північ Дмитра Клячківського («Клима Савура», «Охріма»).

Довідка: 12 лютого 1945 року Дмитро Клячківський загинув на Оржівських хуторах під час сутички зі спецзагоном НКВД. Зимою 1941-42 років, після несподіваної смерті відомого провідника ОУН на Волині Володимира Робітницького, Дмитро Клячківський обіймає пост провідника ОУН на Північно-Західно-Українських Землях. Був одним з організаторів перших відділів УПА та розбудови її структури на Волині і Волинському Поліссі. Весь цей період Дмитро Клячківський був головним коман-диром УПА-Північ аж до своєї героїчної смерті.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.