Четвер, 26 Листопад 2020


10 березня 2015 року у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання за напрямами "Створення додатків в середовищі Unity 3D на С#" та «Створення анімації у середовищі Unity 3D».  

Технологія Unity 3D використовується для розробки клієнтських додатків, здебільшого казуальних комп’ютерних ігор для айфонів, смартфонів, планшетів, нетбуків та комп’ютерів. Ця технологія в останні роки активно заміщує технологію Flash (флеш), яка раніше використовувалася для таких цілей. 

Навчання можливе як за направленням центрів зайнятості (для зареєстрованих безробітних), так і на платній основі.

З метою якісного підбору та підготовки кадрів, зарахування слухачів на навчання можливе за умови проходження процедури вхідного тестування щодо виявлення початкового рівня знань та віддаленої співбесіди з викладачем.

Анкета вхідного тестування розміщена на сайті Рівненського ЦПТО ДСЗ за адресою: http://rcpto.org.ua/testuvannia/test.php.

Вимоги до претендентів на навчання за напрямом «Створення додатків в середовищі Unity 3D на С#»:

– повна або неповна вища освіта у сфері ІКТ, або досвід роботи на посаді програміста;
– високий рівень мотивації до роботи у сфері ігрової індустрії.

Вимоги до претендентів на навчання за напрямом «Створення анімації в середовищі Unity 3D»:

– впевнений користувач ПК;
– високий рівень мотивації до роботи у сфері ігрової індустрії.

Слухачам з інших регіонів забезпечене проживання у комфортабельному гуртожитку готельного типу.

Для отримання консультацій, зокрема, щодо віддаленої співбесіди та вхідного тестування, звертайтеся за телефоном (067)6011979.

Довідки за тел. 63-36-52 (відділ організаційної та інформаційної роботи обласного центру зайнятості, 68-37-95 (Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ).

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.