Середа, 08 Липня 2020


Верховна Рада місяць тому прийняла закон “Про засади функціонування ринку природного газу”, яким заборонила одному і тому самому підприємству видобувати, транспортувати та постачати газ. Таким чином в країні намагаються — за прикладом ЄС і на його вимогу — створити немонопольний ринок газу, де буде багато постачальних підприємств і конкуренція між ними.

 

З 1 липня офіційним постачальником блакитного палива у квартири рівнян буде дочірнє підприємство “Рівнегаззбут”, оскільки ПАТ “Рівнегаз” виконувати всіх функцій більше не може і надалі буде лише транспортуватиме газ по трубах і отримуватиме за це кошти від дочірньої структури.

 

“Рівнегаззбут” діє за тією ж адресою, що і “Рівнегаз” — на вулиці Білякова, 4. Керує товариством Леонід Кошельник, який раніше очолював “Київоблгаз”. Підприємство  на своєму сайті вже оприлюднило чималий перелік документів, які потрібно зібрати для нового договору на постачання газу. Зокрема, документ, що посвідчує особу споживача, довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, технічний паспорт на будівлю, довідку про зареєстрованих осіб або будинкову книгу, документ, що підтверджує право власності на житло, документ, що підтверджує право на отримання пільг, технічний паспорт газового обладнання (за наявності) й технічний паспорт лічильника газу (за наявності).

 

Тож рівнянам доведеться переукласти договори на постачання газу, зібравши купу довідок. Без черг, вочевидь, не обійдеться.

 

Джерело: РВ

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.