Субота, 04 Квітень 2020


У Рівному підприємці «масово» припиняють свою діяльність. Якщо у 2014 році так званого «статусу» позбулися 716 фізичних осіб-підприємців, то в поточному році їхня кількість сягнула 1995 осіб.

Упродовж останніх трьох років Рівне «втрачає» підприємців не сотнями, а тисячами. У 2013 році було зареєстровано лише 984 підприємця, в той час як 2070 осіб припинили свою діяльність. 

Із січня по червень 2014 року в Рівному було зареєстровано 426 ПП, а завершили свою діяльність 716. За цей самий період поточного року місто «поповнилося» 526 підприємцями, при тому «попрощалося» із 1995. 

Найбільша кількість припинень підприємницької діяльності припала на січень цього року. Підприємці зізнаються, що рішення закрити ПП прийняли через нову постанову Кабміну, яка зобов’язує сплачувати кошти до Пенсійного фонду навіть тим, хто тимчасово призупинив свою діяльність. 

                   

Джерело: ERVE.UA  

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.