Середа, 21 Жовтень 2020


 Сьогодні під час засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради  вирішили продовжити боротьбу із незаконно встановленими тимчасовими спорудами. На сьогодні таке рішення прийняли щодо 6 кіосків і 10 гаражів. 

Відтак, на черзі демонтаж торгового кіоску «Цемент» на вул. Поповича (біля будівлі №11), кіоску на вул. Корольова (біля житлового будинку №4),торгового кіоску на вул. Корольова (біля житлового будинку №8), торгового кіоску «Заміна мастил» навул. Корольова (біля авторинку), кіоску «Ремонт взуття» на вул. Дубенська (кінцева зупинка тролейбуса №2),  торгового кіоску «Кури гриль» на вул. Дубенська (кінцева зупинка тролейбуса №2) та десяти гаражів на вул. Млинарській.

- На кожне засідання міськвиконкому ми виноситимемо по кілька споруд, які встановлені у місті незаконно і прийматимемо рішення про їх знесення, - додав Володимир Хомко.

 Перші кроки такого знесення відбулися в кінці минулого року. 

 

Джерело: ВСЕ

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.