Неділя, 25 Жовтень 2020


Право на отримання податкової знижки, яке передбачено Податковим кодексом України, дає можливість громадянам повернути податок на доходи фізичних осіб, утриманий із їхньої заробітної плати. Подати декларацію про майновий стан і доходи для того, щоб скористатись правом на податкову знижку, можна до кінця року.

З початку поточного року 1170 жителів Рівного вже скористались правом на податкову знижку. Ними заявлено до повернення з бюджету 1207 тисяч гривень у зв’язку з понесеними у минулому році витратами на навчання, за користування іпотечним кредитом, на сплату відсотків за договорами страхування. Більшій частині декларантів уже повернуто з бюджету 900 тисяч гривень.

Додаткову інформацію щодо заповнення декларації рівнянам нададуть в Центрі обслуговування ДПІ у м. Рівному, за тел. 28-08-25, або безпосередньо у відділі адміністрування податку на доходи фізичних осіб (тел. 69-26-34).

 

 

Джерело: ДФС України 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.