Неділя, 25 Жовтень 2020


За шість місяців цього року до державного бюджету від суб’єктів господарювання Рівного надійшло майже 6,5 млн. грн. акцизного податку, що на 1,3 млн. грн. більше очікуваного та на 2,6 млн. грн. більше за надходження минулого року.

Крім того, за січень-червень поточного року до місцевого бюджету Рівного надійшло майже 33,4 млн. грн. акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

Наразі в ДПІ у м.Рівному зареєстровано трьох суб’єктів господарювання – платників акцизного податку - виробників пива. Виробників та імпортерів тютюнових виробів та паливо-мастильних матеріалів на території міста не зареєстровано.

В якості податкових агентів при сплаті цього податку виступили 509 суб’єктів господарювання – юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які фактично спрямовують цей платіж до скарбниці, виходячи з обсягу реалізованих підакцизних товарів у роздрібній мережі.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.