Четвер, 22 Жовтень 2020


Основу надходжень до місцевих бюджетів складає податок на доходи фізичних осіб. У Рівному цей податок сплачує понад 7000 представників бізнесу. З початку цього року ними сплачено 290,9 млн. грн. цього податку, що становить 118 % прогнозного показника.

За словами начальника ДПІ у м.Рівному Михайла Калитюка, це на понад 44 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Окрім цього, на 15,8 млн. грн. поповнилась скарбниця від пасивних доходів вкладників. Це податок на доходи фізичних осіб, який нарахований за січень-липень поточного року на відсотки за банківськими вкладними (депозитними), поточними рахунками, ощадними (депозитними) сертифікатами та вкладами (депозитами) у кредитних спілках, який утриманий та спрямований до бюджету податковими агентами.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.