Субота, 28 Березень 2020


У приміщенні абонслужби Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» відбувся розіграш п’яти цінних подарунків за Програмою лояльності «Сумлінний платник».

Згідно правил, спеціальна комп'ютерна програма наосліп обрала п’ятьох абонентів, які вчасно сплачують за послуги водопостачання і водовідведення та не мають заборгованості перед підприємством. За словами заступника начальника абонентної служби підприємства Наталії Проніної, у розіграші взяли участь 18 117 абонентів, які з липня 2014 по липень 2015 року щомісячно вчасно сплачували послуги, надані обласним комунальним підприємством. На розіграші були присутні представники підприємства «Рівнеоблводоканал» та незалежний спостерігач – журналіст газети «Рівненська правда» Валентина Сас.

Даними на 1 серпня, переможцями розіграшу стали:

1. Курач Ірина Олегівна (вул. Шухевича);

2. Синицький Дмитро Олександрович (вул. С. Бандери);

3. Томчук Іван Степанович (вул. Макарова);

4. Чайкун Галина Юріївна (вул. Курчатова);

5. Вакулюк Анатолій Сергійович (вул. Коперника).

Отримати свої подарунки можна в приміщенні абонентної служби «Рівнеоблводоканал» за адресою: м. Рівне, вул. Білякова, 6. Телефон для довідок: 28 26 03. При собі обов’язково мати паспорт та копію свідоцтва про ідентифікаційний код.

 

Прес-служба Рівненської облради

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.