Неділя, 07 Березень 2021


З початку цього року в результаті спільних заходів ДПІ у м. Рівному та органів місцевого самоврядування 412 суб’єктів господарювання, які виплачували своїм працівникам заробітну плату менше мінімальної, підвищили рівень її виплати. Внаслідок цього до бюджету надійшло 318,4 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Загалом, за вказаний період під час перевірок роботодавців щодо дотримання податкового законодавства під час виплати доходів фізичним особам порушення зафіксовано в 27 перевірених господарюючих суб’єктів. За виявленими фактами порушень до бюджету донараховано більше 2,6 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та штрафних санкцій.

Варто нагадати, що мінімальна заробітна плата, сума якої становить 1218 грн., є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.