Субота, 23 Січень 2021


30 серпня о 10.00 на відкритій сцені парку культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка відбудеться посвята у студенти Національного університету водного господарства та природокористування.

В рамках посвяти відбудеться флешмоб з нагоди сторіччя університету: студенти-першокурсники побудують на асфальті цифру 100 та новий логотип університету, дійство зніматиметься з повітря за допомогою квадрокоптера.

Цього року першокурсниками НУВГП стало 1282 абітурієнтів.Що стосується географії вступників, то більшість з них були представниками Рівненської області - 76 %. Пріоритетним для себе у списку поставили НУВГП також абітурієнти з Хмельницької - 9,6 %, Волинської – 6,1 %, Житомирської – 5 %, Тернопільської – 1, 3 % та Львівської – 0,8 % областей.

НУВГП запрошує першокурсників, їх батьків та усіх небайдужих мешканців міста.

 

Джерело: сайт НУВГП.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.