Четвер, 24 Вересень 2020


З початку цього року від платників податків Рівного бюджет отримав понад 206 млн. грн. податку на додану вартість. За цей же період їм було відшкодовано грошовими коштами більше 60 млн. грн. податку на додану вартість, що більше ніж у 2014р. на понад 41 млн. грн.

Задекларовано ж підприємствами Рівного у 2015 році бюджетне відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки в сумі більше 96 млн. грн., що на понад 63 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року.

За результатами проведених перевірок достовірності нарахування бюджетного відшкодування ПДВ на сьогоднішній день фахівцями інспекції упереджено безпідставне відшкодування податку на додану вартість з бюджету у розмірі майже 27 млн. грн.

В автоматичному режимі з початку 2015 року відшкодовано понад 16 млн. грн.

ДПІ у м. Рівному

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.