Четвер, 24 Вересень 2020


Громадська організація «Волинський ресурсний центр» запрошує кандидатів, представників виборчих штабів, експертів з виборчого законодавства та журналістів до участі в круглому столі «Можливості та проблеми участі нових політиків у місцевих виборах».

Під час проведення круглого столу буде обговорюватись нова редакція закону про місцеві вибори, його «підводні камені», особливості реєстрації кандидатів, встановлення результатів голосування, інше.

Модератор заходу: Олексій Горецький, експерт з виборчого законодавства, директор РОГО «Комітет виборців України». 

Захід відбудеться у п’ятницю, 4 вересня 2015 в конференц-залі готелю «Оптіма», вул. Словацького, 9. Початок о 11 годині.

Захід проводиться в рамках проекту «Сприяння політичній активності та вільним і справедливим виборам в північно-західній Україні». Проект передбачає надання юридичних консультацій партіям, політикам та їх штабам, в також допомогу в підготовці спостерігачів та членів дільничних виборчих комісій. В першу чергу проект спрямовано на молоді партії та молодих політиків. Проект реалізується за підтримки Національного фонду підтримки демократії.

Додаткова інформація за телефоном 0974144979. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.