Неділя, 24 Січень 2021


У Рівному в останній час побільшала кількість так званих волонтерів, які збирають гроші для знедолених. 

Однак, частина з них не мають завірювальних документів та не можуть пояснити призначення збору коштів. Якщо раніше волонтери стояли біля доріг, або при вході у різні приміщення, то зараз їх можна зустріти у громадському транспорті. Свій збір вони здійснюють без попереднього погодження з міським управлінням транспорту та зв`язку. 

Псевдоволонтери привернули увагу місцевих активістів. Так, в одній із маршруток побачили дівчину, яка казала, що вона неповнолітня, і що у неї є дозвіл батьків, хоча її також бачили у Львові. І тоді вона казала, що дозвіл батьків їй не потрібен, бо вона сирота.

Виявилося, що неповнолітня без документів збирає на якийсь фонд, який навіть не в Рівненській області. Інший волонтер збирав гроші для товариства «Довіра». Втім, реальна кількість зібраних грошей не контролюється. На сайті організації була відсутня будь-яка звітність. 

Рівняни без долі сумніву віддають свої гроші, однак, тих, хто хоче допомогти, закликають перевіряти документи перед тим, як жертвувати. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.