П'ятниця, 04 Грудень 2020


Слідчі внутрішніх справ повернули ДП “Укрбурштин” частину вилученого майна, зокрема кутовий штамп підприємства.

Так, слідчим управлінням УМВС України в Рівненський області було прийнято рішення про повернення ДП “Укрбурштин” кутового штампу підприємства, вилученого під час обшуку.

“Кутовий штамп повернутий ДП “Укрбурштин”, тож нинішні та колишні співробітники підприємсвта можуть звертатися до підприємства для оформлення необхідних довідок,  зокрема для Пенсійного Фонду”, - повідомили в ДП “Укрбурштин”.

Крім того, представники ДП “Укрбурштин” висловили вдячність органам внутрішніх справ за прийняття об’єктивних рішень.

“Ми вдячні слідчим управління УМВС у Рівненській області за прийняття об’єктивного рішення та повернення підприємству частини вилученого майна. Сподіваємося, що найближчим часом міліція матиме змогу повернути й інше майно підприємству, зокрема вилучену партію бурштину, на підставі наданих документів, що підтверджують правомірність та законність отримання вказаного каміння. На сьогоднішній день, з органами внутрішніх справ знайдено порозуміння, тож ДП “Укрбурштин” готовий сприяти правоохоронним органам в об’єктивній перевірці діяльності підприємства, а також спільній боротьбі з нелегальним видобуванням сонячного каміння в області та Україні в цілому”, - зазначили в ДП “Укрбурштин”.

 

Прес-служба ДП “Укрбурштин”

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.