Середа, 21 Жовтень 2020


Міський голова Рівного підписав розпорядження “Про виконання невідкладних заходів щодо уточнення військового  обліку військовозобов'язаних, транспортних засобів національної економіки України з Рівненським об’єднаним міським військовим комісаріатом”, повідомляє irivne.info.

Для того, щоб спростити роботу військового комісаріату підприємці міста повинні надати інформацію про військовозобов’язаних працівників. У списках повинні бути в тому числі і працівники, які перебувають на військовому обліку. З них потрібно виокремити осіб, які потребують тривалої підготовки і повинні залишитися на підприємстві. Загальна кількість таких не повинна перевищувати 50-60% від загальної кількості працюючих. Також необхідно надати інформацію про наявність і технічний стан техніки та людей, які на ній працюють. Подавати списки потрібно до міської ради.

Нагадаємо, раніше обласний військовий комісар Михайло Твердохліб заявляв, що лише декілька підприємств області співпрацюють з військкоматом.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.