Неділя, 31 Травень 2020


Міський голова Рівного Володимир Хомко збирає дані про рівнян, які підпадають під план мобілізації та призову. Такі дані очільник міста, згідно з його розпорядженням, вимагає від керівників підприємтсв, установ та організацій незалежно від форм власності, повідомляє takeinfo.net.

З метою своєчасного, організованого проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території міста Рівного міський голова своїм розпорядженням вимагає наступну інформацію  

1. Список керівного складу підприємства
2. Список військовозобов’язаних (призовників), які працюють (навчаються)
3. Список військовозобов’язаних (призовників), які перебувають на військовому обліку і працюють (навчаються) із зазначенням чи потребує призначення на цю посаду довготривалої підготовки, чи має військовозобов`язаний право на відстрочку згідно з ст.23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" та копіями підтверджуючих документів.
4. Відомість про наявність і технічний стан транспортних засобів і техніки, а також про громадян, які працюють на підприємстві на таких транспортних засобах і техніці

Окрім того, в розпорядженні зазначено, що сумарна кількість військовозобов’язаних, які потребують довготривалої підготовки та залишення на підприємстві, військовозобов`язаних, які мають право на відстрочку згідно з ст.23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" не повинна перевищувати 50-60% від кількості працюючих на підприємстві.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.