Субота, 24 Липня 2021


Частину берега озера Басів Кут уже почали готувати до невідомої забудови. Ділянка знаходиться біля будівлі Рівненської обласної організації українського товариства мисливців та рибалок (вул.Басівкутська, 5). Місцеві мешканці б’ють на сполох: таке будівництво протизаконне. Однак з’ясувалося, що до цього причетна міська рада, зокрема депутат Анатолій Чугуєвець, пише В кулуарах.

«Берег Басівкутського озера захоплюють “невідомі”! 11-13 вересня був самовільно встановлений паркан навколо частини “солдатського” пляжу, який знаходиться біля будівлі УТМР (вул. Басівкутська, 5А), завезені будівельні матеріали та розпочато будівельні роботи, зокрема в озері встановлюють стовпи. 

Це є порушення Законів України, які передбачають безперешкодний доступ до берегової лінії та екосистеми самого озера! З власних джерел я дізнався що цю частину берегу Басівкутського озера площею 2000 кв.м., яка розміщується між магазином “Хортиця” та рятувальною станцією тільки планується включити Рівненського міською радою до переліку земельних ділянок, що підлягають продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах). Але дехто вже напевно вирішив, що виграє аукціон і розпочав будівництво.

Вчора в своїх поштових скриньках басівкутці виявили “заспокоюючу” листівку від члена промерської групи “Рівне”, депутата міської ради Анатолія Чугуєвця з “інтерв’ю інвестора” і зразу ж вияснилося, хто робить такі протизаконні дії.

Прошу громадськість, журналістів, місцевих депутатів звернути увагу на дані порушення. А нашу місцеву владу, в особі мера, прийняти міри по забороні будь-яких будівельних робіт на вказаній ділянці, звільнити пляж від будматеріалів та притягнути осіб, винних в такому самоуправстві, до відповідальності, передбаченої чинним законодавством.

Звернення, щодо даного питання, від мешканців Басівкута, було надіслано мною у відповідні структури та органи.Зі слів басівкутців я зрозумів, що люди готові до рішучих дій!» – написав на сторінці спільноти «Рівненщина політична» у facebook Олександр Гомон.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.