Четвер, 28 Січень 2021


На базі Рівненського обласного клінічно-лікувального діагностичного центру ім. Віктора Поліщука в Рівному буде створено філію Інституту серця (їх в Україні є лише три), пишуть на сайті ВСЕ.

Як повідомив головний лікар центру Роман Шустик, усі підготовчі роботи вже проведено і за тиждень-два будуть підписані установчі документи про створення філії. Планується, що до роботи у ній будуть залучені й інші медичні заклади області, наприклад, обласна лікарня, диспансер для чорнобильців, госпіталь  для інвалідів війни у Клевані тощо. 

Лікарі центру пройдуть спеціальну підготовку на базі Інституту серця. Філію буде доукомплектовано дороговартісною діагностичною апаратурою за рахунок Інституту серця.

З Інститутом серця діагностичний центр налагодив співпрацю у вересні 2013 року. З того часу бригади кардіохірургів з цього медичного закладу п’ять разів приїжджали в цей медичний заклад Рівного. Вони займаються відбором пацієнтів для оперативного кардіохірургічного втручання. Столичні фахівці за цей час проконсультували 355 пацієнтів, з них 46 пролікували, а 104 зроблено операції  в Інституті серця. 

— Результати кардіохірургічних втручань хороші, ніяких ускладнень не спостерігалося,— зазначила завідувачка відділенням функціональної діагностики РОКЛДЦ Юлія Драчук.

До слова, в Україні смертність від серцево-судинних захворювань займає перше місце у структурі загальної та становить 67%.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.