Середа, 03 Березень 2021


Рівненська обласна станція юних туристів  та обласний центр науково – технічної творчості учнівської молоді  відтепер розмістились у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Нині педагоги обласних позашкільних установ вже проводять заняття з дітьми.

Раніше позашкільні  навчальні заклади працювали у приміщенні, майже аварійному, де протікав дах, просідав фундамент та тріщали стіни. Зараз гуртківці  облаштувались у комфортних та сучасних умовах. Відвідали  педколектив і дітей керівники управління освіти і науки Рівненської ОДА.

«Попереднє приміщення дуже старе, там обидва дитячі заклади займались понад десять років. Частина його знаходиться в аварійному стані. Тут дітям буде комфортніше і безпечніше», - зазначив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Усього в нових кабінетах зможе займатись 12 гуртків, а це  майже дві сотні дітей. Крім цього, навколо приміщення є велика територія. Педагоги планують залучити і її до позашкільної туристсько-краєзнавчої діяльності.

«Тут багато є переваг. Велика територія дозволить таким гурткам як «Техніка спортивного туризму», «Техніка пішохідного туризму» працювати на свіжому повітрі. До того ж, цьогоріч ми започаткували гурток «Велотуризм», який є дуже популярним серед молоді», - зазначив директор Рівненської обласної станції юних туристів  Василь Григор.

Прес-служба Рівненської ОДА

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.