Вівторок, 14 Липня 2020


З початку поточного року місцевий бюджет Рівного отримав 1,8 мільйони гривень транспортного податку, який сплатили платники Рівного, котрі володіють елітними легковими машинами.

За словами заступника начальника ДПІ у м. Рівному Валентина Германа до законодавчо встановленого терміну працівниками сектору адміністрування майнових податків були підготовлені та надіслані власникам вартісних авто податкові повідомлення-рішення із зазначенням суми податку та реквізитів, необхідних для сплати такого податку. Сплачується сума податку фізичними особами – власниками авто протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Платники транспортного податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації авто декларацію із розбивкою річної суми рівними частками щоквартально. Сплачують транспортний податок юридичні особи щокварталу авансовими внесками до 30 числа місяця, наступного за звітним кварталом.

Нагадаємо, відповідно до норм Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року №71-VIII в Україні запроваджено податок на майно, у складі якого передбачено транспортний податок. Ставка податку для легкових авто з об’ємом двигуна понад 3 000 кубічних сантиметрів та строком використання до п’яти років становить 25 тисяч гривень в рік.

ДПІ у м.Рівному

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.