Вівторок, 19 Січень 2021


Заяву у прокуратуру на відомих у Рівному політиків та суддів, що пов’язані із забороною проведення заходів під час Революції Гідності подав громадський активіст Святослав Клічук. Причиною цього стала реєстрація у Верховній Раді України проекту постанови про присвоєння судді Рівненського адміністративного суду Оксані Дудар довічного статусу судді, пише vse.rv.ua.

"На жаль, справжня люстрація не відбувається…" - написав Святослав Клічук у соціальній мережі "Фейсбук" з приводу можливого підвищення Оксани Дудар. Активіст, з яким судився Рівненський міськвиконком з приводу проведення мирних акцій протесту, 29 вересня подав заяву у прокуратуру на саму суддю,  а також на тих осіб, які були причетні до заборони Майдану:

– Сьогодні я зареєстрував заяву про притягнення до кримінальної відповідальності чотирьох осіб, – розповідає Святослав Клічук. – Це суддя Дудар Оксана, Берташ Василь, який головний у цій справі був, це голова окружного суду Шарапа і громадянин Володимир Хомко (міський голова Рівного – авт), який підписував власне позов про обмеження проведення мирного зібрання. Зараз суддю Оксану Дудар постановою, зареєстрованою у Верховні Раді декілька днів тому, можуть призначити на довічно. Хочу нагадати, що це суддя, яка заборонила три справи по мирних зібраннях. Дві з них під час Революції Гідності, ще одна, коли лідерів опозиції Тимошенко і Луценка посадили у тюрму. У Рівному був Майдан, і вона так само заборонила один із наших заходів. Зараз хочуть, щоб вона судила довічно. Настрої у суспільстві такі, що це може бути дуже негативно сприйнято і наслідки будуть не прогнозовані.

20 грудня 2013 року суддя Рівненського окружного адміністративного суду заборонила проведення мирних акцій протесту із встановленням наметового містечка. Позовна заява про заборону була підписана міським головою Володимиром Хомком. Таким чином Берташ, Хомко, Дудар і Шарапа створили злочинну організацію, за що передбачена кримінальна відповідальність. Влада та судді, які вчиняли ці дії залишилися непокараними, а тепер ще й отримують підвищення, що є неприпустимим. Громадські активісти розповідають, що боротимуться за справедливість до кінця.

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.