Субота, 04 Липня 2020


За 8 місяців цього року фахівцями ДПІ у м. Рівному проведено 50 перевірок господарюючих структур, які допустили порушення податкового законодавства при виплаті заробітної плати. В результаті – 496,7 тисяч гривень додатково нарахованого податку на доходи фізичних осіб та ЄСВ.

Разом з тим, на засіданнях комісій щодо дотримання роботодавцями законодавства з оплати праці, які діють при міській раді, було заслухано 89 суб’єктів господарювання, що мали заборгованість із заробітної плати або виплачували її у розмірі, меншому законодавчо встановленого мінімального рівня.

Крім того, в податковій інспекції під час проведення засідань робочих груп було заслухано 593 роботодавці, які проводили виплату зарплати у незначному розмірі. За результатами заслуховувань 82 відсотки суб’єктів господарювання підвищили розмір заробітної плати. До місцевого бюджету додатково надійшло понад 406 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та 975 тисяч гривень ЄСВ.

Громадянам, які влаштовуються на роботу, слід пам’ятати, що оформлення трудових відносин в законодавчо встановленому порядку та офіційне отримання заробітної плати – це державний захист від незаконного звільнення, безпечні здорові умови праці, гарантоване право на відпочинок, своєчасно виплачена легальна заробітна плата не нижче рівня, визначеного законом.

ДПІ у м. Рівному

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.