Понеділок, 13 Липня 2020


Протягом останніх кількох днів на перехрестях та пішохідних переходах обласного центру, в місцях найбільш масового скупчення людей, з'явилися прямокутні лінії жовтого кольору, призначення яких не до кінця було зрозумілим. 

- Такі лінії - це попереджувальні наземні знаки для слабозорих. Ефект вони мають саме на людей, які не є повністю незрячі, а ще мають частково залишок зору і здатні побачити яскравий жовтий колір, - розповідає заступник начальника управління ЖКГ міста Володимир Лапюк. 

"Ініціаторами нанесення таких ліній є представники нашої громадської організації "Генерація успішної дії", членами якої є слабозорі рівняни", - розповіла заступник голови ГО "Генерація успішної дії" Вікторія Самчук. 

Також слабозора жінка розповіла із власного досвіду, що такі жовті лінії можуть навіть зберегти життя. 

- Для повністю незрячих, звісно, потрібна тактильна плитка, така, що відчувається тростинкою. А от мене, бо я ще трошки залишок зору маю, жовті лінії справді попереджають. Без них, кажу вам, можна так влетіти. На пішохідних переходах воно має бути. 

 

Прес-служба Рівненської міської ради

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.