Неділя, 24 Січень 2021


Сьогодні під час засідання Рівненської міської виборчої комісії представника партії "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Олексія Муляренка було зареєстровано кандидатом на посаду міського голови м.Рівне. 

Про це сам Олексій Муляренко повідомив у себе на сторінці в Фейсбуці.

Для довідки. Олексій Віталійович Муляренко народився 15 жовтня 1976 року. На початку дев’яностих закінчив ЗОШ №11 Рівного, наприкінці – Рівненський економіко-гуманітарний інститут (нині – МЕГУ ім. С. Дем’янчука), де здобув кваліфікацію спеціаліста за спеціальністю менеджер-економіст, викладач економіки.

Трудовий шлях розпочав у 2000 році у приватному підприємстві «Мет-Експо» на посаді начальника дільниці. А з 2000 по 2001 рік працював в Луцькій філії ПП «Мет-Експо» на посаді заступника директора. Потім зареєструвався як фізична особа-підприємець та розпочав виробництво броньованих дверей. У 2006 році його невелика майстерня виросла у ТзОВ «Сталь-М».

Олексій Муляренко упродовж останніх років був помічений у благодійних починаннях. В 2008 році координував благодійний проект «Наші діти» в рамках якого було придбано меблів та обладнання для сенсорної кімнати дитячому садочку «Пагінець», який відвідують діти з особливими потребами. У 2008-2009 роках брав участь в благодійних проектах «Врятуй життя» та «Наше серце дітям!».

Муляренко заступник голови правління громадської організації «Асоціація працівників будівельної галузі м. Рівне та Рівненської області» та член правління громадської організації «Українська Локсмайстер Федерація».

З 2015 року голова Рівненської міської організації партії "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ". 

Олексій Муляренко одружений, має трьох дітей.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.