Субота, 08 Серпень 2020


На Рівненщині молодь із сусідніх областей вчили писати соціальні проекти. Для цього їм провели серію тренінгів програми «Молодіжний працівник». У навчаннях взяли участь представники із Волинської, Львівської, Тернопільської та Рівненської областей.

Так, молоді люди під час тренінгу представили свої ідеї, наприклад, про будівництво оранжереї, соціальну підтримку учасників АТО та переселенців, а також створення арт-кав’ярні.

Натомість організатори заходу вчили молодь удосконалювати уміння із написання проектів з тією метою, аби отримати фінансування із держави або закордонних грантових програм.

«Це Всеукраїнський проект, що проводиться не тільки для представників владних структур, а й громадських активістів. Учасники тренінгу були надзвичайно вмотивовані. Бажаючих взяти у ньому участь було більше, ніж можна було охопити навчанням. Тому такі тренінги наразі є актуальними, і повинні проводитися на постійній основі», - розповіла заступник начальника управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Наталія Чигир.

Програма «Молодіжний працівник», організована Мінмолоді та спорту спільно з управлінням Рівненської ОДА, а також Програмою розвитку ООН та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики триватиме і надалі.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.