Середа, 21 Жовтень 2020


За словами начальника ДПІ у м. Рівному Михайла Калитюка, за січень-вересень поточного року податківцями Рівного до місцевого бюджету мобілізовано 466,57 млн.грн., що на 11% більше, ніж у 2014 році. Приріст надходжень становить 47,4 млн. грн.

Зокрема, за 9 місяців 2015 року по податку на доходи фізичних осіб забезпечено надходження до місцевого бюджету в сумі 286,95 млн.грн., виконання становить 116%.

По єдиному податку забезпечено надходження до бюджету в сумі 52,23 млн. грн., що становить 113 % від планового завдання.

По платі за землю надходження становили 45,79 млн. грн., темп росту до аналогічного періоду минулого року - 26 %.

Податківці відзначають, що тільки сумлінне ставлення до сплати податків суб’єктів господарювання сприяє позитивній тенденції надходжень до бюджету. А це, в свою чергу, дає змогу громаді реалізовувати соціальні та інші програми для добробуту нашого краю.

ДПІ у м. Рівному

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.