Четвер, 16 Липня 2020


На обліку в ДПІ у м. Рівне перебуває 490 платників акцизного податку. Ними перераховано до державного бюджету майже 12 млн. грн., до місцевого бюджету - понад 56 млн. грн. цього платежу.

Відповідно до ст. 215 Податкового кодексу України до підакцизних товарів належать:

 - спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво;

 - тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну;

 - нафтопродукти, скраплений газ, речовини, що використовуються як компоненти моторних палив, паливо моторне альтернативне;

 - автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли, транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб і більше, транспортні засоби для перевезення вантажів;

 - електрична енергія.

Акцизний податок є непрямим податком, який включається у вартість товару. Саме тому фактично витрати по його сплаті несе безпосередньо споживач вказаних товарів, а продавці/виробники виступають лише в якості податкових агентів.

 

ДПІ у м. Рівне

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.