Четвер, 09 Липня 2020


З початку року в Рівному Центром обслуговування платників видано 4454 реєстраційних номерів облікової картки платника податків та внесено до паспорта громадянина України 205 відміток про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

Ця послуга залишається найбільш запитуваною серед відвідувачів ЦОПу. ЇЇ частка в загальній кількості наданих адміністративних послуг складає понад 27 %.

Цьогоріч власниками карток стали переважно учні, які готувалися до зовнішнього незалежного оцінювання та до вступу в вищі навчальні заклади.

Слід нагадати що, дитина, яка не досягла 16-річного віку або є неповнолітньою і ще не має паспорта, не може самостійно отримати документ, який засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. В інтересах дитини це може зробити один з батьків (усиновитель, опікун, піклувальник). Для цього необхідно пред’явити свідоцтво про народження дитини та документ, що посвідчує особу одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

 

ДПІ у м.Рівному

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.