Субота, 26 Вересень 2020


З початку поточного року фахівцями ДПІ у м. Рівному надано 16265 адміністративних послуг. Переважна більшість послуг - це:

- видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків;

- реєстрація книг обліку розрахункових операцій;

- реєстрація платником єдиного податку;

- реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку;

- реєстрація книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність;

- видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів.

Варто зазначити, що для зручності платників в Центрі обслуговування надаються також консультаційні та інформаційні послуги стосовно застосування податкового законодавства, адміністрування єдиного соціального внеску, порядку заповнення декларацій та оформлення податкової знижки.

 

ДПІ у м. Рівному

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.