П'ятниця, 05 Березень 2021


ДПІ у м. Рівному нагадує, що за допомогою сервісу «Пульс» платники податків можуть оперативно, за допомогою всього одного дзвінка, поінформувати про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби та в повному обсязі вирішити суперечливі питання, які виникають у сфері адміністрування податків.

З початку року 14 платників податків Рівного скористались цим антикорупційним сервісом Державної фіскальної служби України.

Так, дзвінки надходили щодо подання звітності, відновлення реєстрації платника ПДВ та реєстрації платником ПДВ, зарахування переплати з податку на прибуток, видачі витягу з реєстру платників єдиного податку, щодо дій працівників податкової міліції, достовірності відображення в АС «Податковий блок» уточнюючого розрахунку по ПДВ,  застосування податкового компромісу, оскарження податкового повідомлення – рішення, недосконалої роботи системи електронного адміністрування ПДВ та отримання довідки про відсутність заборгованості.

Всі звернення належним чином опрацьовані, а заявники сповіщені про результати розгляду.

Телефон цілодобової лінії антикорупційного сервісу «Пульс» (044) 284-00-07.

ДПІ у м. Рівному 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.