Неділя, 22 Травень 2022


У м. Рівному 100 % платників податку на додану вартість звітують через мережу Інтернет.

Нагадаємо, що звітуватися в електронному вигляді усіх без винятку платників ПДВ зобов’язує Податковий кодекс України. Зокрема, ст.49 Кодексу передбачає, що податкова звітність з ПДВ подається виключно в електронній формі до контролюючого органу всіма платниками цього податку з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Взагалі, задля  спрощення роботи бізнесу, ДФС України введено низку електронних сервісів, які значно спрощують та скорочують процедури сплати податків, обліку, реєстрації, отримання інформації тощо.

Перелік он-лайн послуг та інших електронних сервісів ДФС розміщено на веб-порталі Державної фіскальної служби України (http://sfs.gov.ua/).

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.