Неділя, 14 Серпень 2022


Рівняни масово скаржаться на ціни у місцевих аптеках. І справа не лише у їх висоті, а й у різній вартості одних і тих же препаратів. Тож часто за ті ж пігулки у різних аптеках доводиться платити на десятки гривень більше, пише rivne1.tv.
 

Рівняни масово скаржаться, що пенсій та зарплат не вистачає щоб купити продукти, одяг, оплатити комунальні послуги, а також забезпечити себе належним лікуванням. Пояснення скрізь однакове: долар зростає, і відповідно ціни також. Та чомусь у кожній аптеці ростуть вони по-різному.

Фармацевти констатують - сезон грипу вже розпочався, тож рівняни найчастіше купують ліки від застуди.

Скільки доведеться заплатити рівнянам за ліки, які їм допоможуть позбутися ознак хвороби.Та чи має значення де їх купувати? Ми вирішили відвідати 4 місцеві аптеки і порівняти ціни.

У першій аптеці нас привітно зустріли, детально розказали як і при яких захворюваннях приймати препарати з нашого списку, а ще озвучили загальну вартість.

Працівники другої аптеки спрацювали без ентузіазму, та ціни на препарати все ж озвучили.

На чемність щастило не скрізь, бо ж рівняни з камерою у аптеки заходять не часто. Та все ж здебільшого працівники фармацевтичної галузі нас зустрічали привітно. Озвучували ціни на ліки, а також цікавились чи знаємо як їх використовувати.

 

 

Зібравши розцінки з кількох аптек, закінчуємо експеримент. Результат, на жаль, передбачуваний: ціни у аптеках таки різняться. Якщо в одній за три препарати ми мали б заплатити 177.88 то в іншій - аж 231.86 копійок.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.