Понеділок, 06 Грудень 2021


За 10 місяців поточного року  для реалізації соціальних  програм та заходів місцева скарбниця Рівного отримала від платників податків 527,4 млн. грн., що на 66,5 млн. грн. більше запланованих та на 57,1 млн. грн. більше від надходжень за аналогічний період минулого року. Відповідно місцевий бюджет Рівного  перевиконано на 14,4%.

За словами начальника ДПІ у м.Рівному Михайла Калитюка, ріст надходжень спостерігається з усіх платежів, що адмініструються  податковою інспекцією до місцевого бюджету.

Зокрема, платники єдиного податку перерахували 58,8 млн. грн., збільшивши надходження на 6,2 млн.грн. понад очікувані. По платі за землю надходження зросли на 7,5  млн. грн. і досягли 51,5 млн. грн. А бюджетоутворюючим для місцевої громади залишається податок на доходи фізичних осіб, надходження з якого склали 325,2 млн.грн., що більше від запланованого на 43,7 млн. грн.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.